Interning

 
 
 

Okulumuzda Stajyerlik

“Bir işi güzel yapmanın tek yolu yaptığınız işi sevmektir. Eğer o işi henüz bulmadıysanız, aramaya devam edin. Elinizdekiyle yetinmeyin. Çünkü kalple ilgili tüm meselelerde olduğu gibi, onu bulduğunuzda bunu fark edeceksiniz.”

Steve Jobs

Casa de las Lenguas Cadiz’in okyanusa bakan sahil şeridinde yer alan bir dil okuludur. Tüm öğretmenlerimiz yabancı dil öğrenmek için olası en iyi koşulları sağlamayı garanti eden anadilli konuşmacılardan oluşur.

Dil öğretiminin yanı sıra, yönetim ve proje yönetimi gibi alanlarda da staj imkanı sunmaktayız. Stajyerlerimizin çalışma alanları çok yönlü olacaktır ve insan ilişkileri ve proje yönetimi gibi alanlarda da bilgi ve deneyim gerektirmektedir.

Stajyerlerimiz öğretmenlerimize derslerin ve sınıfların hazırlanması konusunda yardımcı olabilirler, ve bunun karşılığında derslere ücretsiz katılabilirler. Böylelikle aynı zamanda hem bir başka dil öğrenebilir hem de var olan dil becerilerini geliştirebilirler.

Casa de las Lenguas’ta stajyerler ekibimizin eşit üyeleridirler. Yabancı dillere ve kültürlere karşı açık fikirli ve öğrenmeye istekli olanların başvurularını almayı dört gözle bekliyoruz.